Iegādāties personīgo auto, ir ļoti svarīgs solis. Pirmkārt jau ir jāizvērtē savs finansiālais stāvoklis. Vai auto tiks iegādāts no personīgajiem līdzekļiem, vai tomēr tiks piesaistīts tāds pakalpojums kā auto līzings.

Otrkārt, jāapsver visas pārējās izmaksas: degviela, auto amortizācija un apdrošināšana. Par laimi, piedāvājums ir ļoti plašs, braucamu auto ar izietu tehnisko apskati var iegādāties pat zem viena tūkstoša eiro robežām. Kā arī amortizācijas izmaksas var būt no dažiem desmitiem , līdz pat vairākiem simtiem eiro gadā. Līdz ar to, ir iespēja piemeklēt auto, katra maciņa biezumam. Ja vēl līdz šim brīdim Jūs šaubieties par auto iegādi, nosauksim Jums dažas priekšrocības, kuras palīdzēs Jums izlemt.

  • Braukšana uz darbu.

Citiem braukt ar personīgo auto uz darbu varbūt šķiet dārgi. Šeit ir jāizvērtē dažādi kritēriji, svarīgākie ir attālums, stāvvieta un sabiedriskā transporta intensitāte. Ja Jūsu darbs atrodas lielākās pilsētās un līdz tam ir jāmēro vairāk kā desmit kilometri, noteikti pameklējiet vai Jūsu darbavietas tuvumā ir pieejama bezmaksas auto stāvvieta. Jo šajā gadījumā pārvietoties ar personīgo auto ar mērenu degvielas patēriņu noteikti būs izdevīgāk kā ar sabiedrisko transportu un protams daudz reižu komfortablāk. Pie tam, ja Jums uz darbu ir pa ceļam ar Jūsu dzīvesbiedru, tad salīdzinot ar sabiedrisko transportu, Jūs braucat divatā par vienas biļetes cenu.

Arī tad, ja Jums uz darbu jāmēro tikai daži kilometri, izdevīgāk būs pārvietoties ar personīgo auto. Ja auto iegādei tiek izmantots pakalpojums: auto līzings, tad ilgtermiņā ikmēneša procenti var izlīdzināt cenu starpību starp pārvietošanos ar personīgo auto un pārvietošanos ar sabiedrisko transportu.

  • Darbs ar auto.

Ja Jums līdz šim ir bijušas problēmas ar sev tīkama darba atrašanu, tad ir iespēja kļūt pašam sev par noteicēju. Viss, kas Jums no sākuma ir jāizdara, ir jāiegādājas auto. Vai tas tiks izdarīts par personīgajiem līdzekļiem, vai tiks piesaistīts auto līzings, ir Jūsu ziņā. Pēc auto iegādes reģistrējiet savas saimnieciskās darbības veidu un sāciet strādāt ar savu auto. Mazgabarītu kravu pārvēšana un kurjerpasta pakalpojumi tagad ir ļoti populāri.

Ir protams brīvas vakances arī pie darba devējiem, kuri piedāva darbu šoferiem ar privāto auto. Šis ir tikai viens variants, auto, var tikt nodarbināts dažādākajos veidos: mazgabarīta kravu pārvadājumi, pasažieru pārvadājumi, auto noma, un citos veidos.

  • Ceļojums.

Ja Jums patīk daudz ceļot, ja Jums patīk pašiem organizēt savu laiku un maršrutu,tad Jums noteikti ir nepieciešams auto. Šim nolūkam gan nederēs kura katra automašīna, jo ir nepieciešama diezgan kvalitatīva, lai ceļā negadās neparedzētas ķibeles un nesabojā Jums visu atvaļinājumu. Ir ļaudis, kuri ņem patēriņa kredītu ceļojumam, taču tad viņiem pēc ceļojuma paliek atmiņas, bet kredīts vienalga ir jāmaksā. Ja tiek ņemts pakalpojums auto līzings, tad atgriežoties no ceļojuma ar auto, Jums paliek, ne vien atmiņas, bet arī automašīna, ko varēsiet izmantot ikdienas, iepriekš minētajiem nolūkiem: braukt uz darbu, pašam strādāt ar savu auto, vai jebkurām citām ikdienas vajadzībām.

Ceļojot ar auto, noteikti Jums iesakam to apdrošināt, kā arī veikt tehnisko apkopi, lai vai kādā stāvoklī auto atrastos šodien. Ceļot ar auto, finansiāli izdevīgāk, fiziski vieglāk un jautrāk būtu kompānijā ar draugiem vai radiem. Mazākas izmaksas uz vienu personu degvielā, kā arī šoferu maiņa, kas būtiski itekmēs noguruma pakapi.

  • Ikdienas vajadzības.

Neatkarīgi no tā, vai auto iegādei tiek ņemts auto līzings, vai izmantoti personīgie līdzekļi, auto kļūs par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tu pats varēsi organizēt savu dienas ritmu. Ikdienā ar auto varēsi aizbraukt uz veikalu, kuru vien vēlies, aizvest bērnus uz skolu, bērnudārzu, vai aktivitāšu pulciņu. Brīvdienās varēsi aizbraukt atpūsties ārpus pilsētas burzmas.

  • Hobijs un kolekcionēšana.

Ir cilvēki, kuriem ikdienas vajadzībām vieglais transportlīdzeklis nav nepieciešams, taču visu mūžu ir sapņojuši par kādu sportisku vai vēsturiska statusa transportlīdzekli savā garāžā. Tāda tipa automašīnas, ne visiem var būt pa kabatai, taču ņemot vērā šādu auto statusu, auto līzings var tikt piemērots ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Apkopojot visus rakstā minētos faktus, secinājums ir viens- katram iedzīvotājam, katrai ģimenei, ir nepieciešams vismaz viens auto, kas dos nopietnas priekšrocības ikdienas ritmā. Vai tas ir ceļojums ar auto, vai tas ir pārvietošanās līdzeklis uz darbu, vai pat auto ir paša biznesa neatņemama sastāvdaļa, tas viss ir Jūsu ziņā.

Ja auto iegādei ir nepieciešams auto līzings, aicinām apmeklēt mūsu vietni:

https://credithouse.lv/auto-kredits/ ,lai sameklētu pašu izdevīgāko lizinga piedāvājumu.

Līzinga piedāvājums, no vadošajiem kredītdevējiem Latvijā. Tiek izskatīti arī pieteikumi no personām ar sabojātu kredītvēsturi. Pirmā iemaksa un KASKO apdrošināšana nav nepieciešama.