KREDĪTKARTE

Pieteikuma aizpildīšana Tev prasīs vien trīs minūtes, lēmumu saņemsi piecu minūšu laikā, un karti saņemsi ar bezmaksas kurjerpiegādi divu dienu laikā!

Pats modernākais finanšu palīgs, šodien ir kredītkarte. Kredītkarte ļaus Tev iegādāties kāroto negaidot līdz algai. Kredītkarte ļaus Tev ietaupīt arī uz procentu maksājumiem, jo ātrāk atjaunosi kredītlimitu, jo mazāki procenti tiks aprēķināti.

Kredītkarte pēc savas būtības līdzinās patēriņa kredītam. Abi tiek izsniegti patērētājam plaša patēriņa preču vai pakalpojuma iegādei.

Atšķirībā no patēriņa kredīta, par kuru veicot ikmēneša maksājumus, dzēšas kredīta atlikums, kredītkarte savu funkciju pilda daudz elastīgāk, proti, veicot ikmēneša minimālo maksājumu, daļa no iemaksas sastāda procentu maksājumus, otra, lielākā daļa agriežas kredītkartes kontā, atjaunojot tā limitu un šie līdzekļi atkal ir Jūsu rīcībā.

Šis aizdevums ir pieejama ikvienam un saņemt to ir vienkārši, jāseko vien trīs soļiem:
•Aizpildi ērto pieteikuma formu, zem pogas “iesniegt”
•Tavas drošības nolūkos, pārskaiti 0.01 euro centu tavas identitātes noteikšanai
•Saņem savu karti divu darba dienu laikā ar bezmaksas kurjerpasta piegādi uz Jūsu izvēlēto adresi.
Pieteikuma aizpildīšana Tev prasīs vien pāris minūtes un atbildi saņemsi piecu minūšu laikā, kas ir ātri un ērti.

Kredītkarte sniedz šādas priekšrocības:
•Kredītlimits līdz 1500 euro
•Minimālais maksājums 4% no izņemtās summas
•Pirmās 30 dienas, bez procentu periods
•Kredītlimita palielināšana pēc 3 mēnešiem

To var izmantot viss dažādākajiem mērķiem, tie var būt dažādi ikdienas pirkumi, vai rēķinu apmaksa. Kredītkarti var izmantot lielāku pirkumu veikšanai, piemēram sadzīves tehnikas, elektropreču iegādei, mājokļa labiekārtošanais, ceļojuma iegādei, vai transportlīdzekļa apkopei. Iemesli iegādāties kredītkarti ir daudz un viss dažādākie.

Bez minētajām priekšrocībām, kredītkartei ir arī citi bonusi, piemēram, bezmaksas noformēšana un konta apkalpošana. Šo kredītkarti var izmantot visās tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās gan Latvijā, gan pasaulē, kurās vien tiek pieņemtas maksājumu kartes.

Šis pakalpojums ir pieejams arī personām ar sabojātu kredītvēsturi, taču ne kādā gadījumā nedrīkst būt aktīvi piedziņas procesi.

Mēs aicinām būt atbildīgiem un izvērtēt nepieciešamību pēc kredīta, kā arī izvērtēt savas iespējas atmaksāt to.