PATĒRIŅA KREDĪTS

Patēriņa kredīts ir pats populārākais aizdevumu veids. Patēriņa kredīts ir radies kopā ar kredītkarti, kura tika paredzēta patērētāja ikdienas tēriņu vajadzībām. Atšķirībā no tās, kreditors aizdevumu pārskaita uz Jūsu parasto norēķinu kontu un Jums nebūs papildus tam jāuztur vēlviens konts, kas prasa zināmus līdzekļus.Jums nebūs jādomā arĪ par kredītlimitu un tā palielināšanu, jo patēriņa kredīts tiek piedāvāts ar salīdzinoši augstākiem griestiem, kā citi pieejami naudas aizdevumi Latvijā.Patēriņa kredīts paredzēts, lai patērētāji varētu iegādāties plaša patēriņa preces, kuru nolietojums ir ilgtermiņā. Visbiežāk patēriņa kredīts tiek izmantots, lai iegādātos transportlīdzekli, veiktu mājokļa remontu vai labiekārtošanu, vai pat iegādi. Patēriņa kredīts būs lielisks palīgs it visā, pat sava biznesa radīšanā.

Patēriņa kredīts soli pa solim:

•Aizpildi pieteikumu internetā, vai klātienē
•Iesniedz nepieciešamos dokumentus, tie ir: pase un isziņa no VSAA
•Pozitīva lēmuma gadījumā, nauda tiks pārskaitīta tavā kontā.

Patēriņa kredīts ir izdevīgs tā iemesla pēc, ka visu summu saņemsi uzreiz un varēsi to realizēt pēc saviem ieskatiem, kā arī nebūs jānodrošina jebkāds ķīlas objekts. Šodien, atšķirībā no pagātnes, kad patēriņa kredīts tika paredzēts, lai iegādātos preces uz nomaksu, tas saņemams itin vienkārši.

Ko var iegādātie saņemot aizdevumu?

•Transportlīdzekli
•Dzīvokli, vasarnīcu vai lauku viensētu. Kaut vai garāžu pilsētas centrā
•Mājokļa remontu
•Mājokļa labiekārtošanu
•Dažādākās preces un pakalpojumus
•Var attīstīt lauksaimniecību, papildināt to ar nepieciešamo tehniku
•Radīt un attīstīt savu biznesu
•Pat kredītu apvienošanu un refinansēšanu

Patēriņa kredīts starp visiem naudas aizdevumiem ir ar viss zemākajiem procentiem. Atmaksas termiņš var būt vairāku gadu garumā. Līdz ar to, aizņemoties lielāku summu uz garāku termiņu, nebūs jāpārmaksā procentos milzīgi lielas summas, kā arī ikmēneša maksājums būs visnotaļ zems, līdz ar to, Jūsu ikmēneša maksājumu slogs nebūs pārāk augsts.

Ko aizdevēji piedāvā?

•Aizdevuma summa līdz 10000 euro
•Procentu likme no 14.3 procentiem
•Aizdevuma atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem.
•Anuitātes grafiks, kas nozīmē fiksētu procentu likmes un pamasummas maksājuma atiecību. Kā rezultātā būs fiksēts ikmēneša maksājums.

Katram klientam būs arī iespēja saņemt kredītbrīvdienas, brīžos ja rodas grūtības nomaksāt ikmēneša maksājumu. Šinī periodā Jums būs iespēja sakārtot savu finansiālo stāvokli un bez grūtībām varēsiet atgriezties ierastajā maksājumu ritmā.

Ja rodas iespēja atgriezt visu aizdevuma summu vienā maksājumā, Jūs noteikti to varēsiet darīt, par to Jums netiks aprēķināti nekādi soda procenti, kā arī izbeidzot līgumu, Jums būs jāatgriež tikai pamatsumma un procenti, kuri tiks aprēķināti līdz dienai kad līgums tiek apturēts. Nekādu lieku un slēptu maksājumu nebūs.

Mūsu lapā tiek reklamēti patēriņa kredīti kurus nodrošina Latvijas kredītu centrs un Se Finance Credit, kuri ir kredītu brokeri un starp daudzajiem kredītu birojiem un savu pieredzi šajā tirgū atradīs Jums viss izdevīgāko kredītu.Kā arī ar mazākām summām tiek piedāvāts kredīts no Credit24 un Iespējukredits.lv

Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, izvērtējot Jūsu kredītvēsturi, ienākumus, izvēlēto aizdevuma summu, kā arī sociālo stāvokli. Kredīta izskatīšana ir bezmaksas.

Aizdevums ir pieejams arī personām ar sabojātu kredītvēsturi, taču ņemiet vērā to ka, ja Jums būs aktīvi piedziņas procesi, aizdevumu saņemt nebūs iespējams.

Kaut arī mēs reklamējam viss dažādākos kredītus, mēs tomēr aicinām Jūs būt atbildīgiem un izvērtēt nepieciešamību pēc kredīta un savas iespējas atmaksāt kredītu.

Neiesakām aizņemties vairākus kredītus vienlaicīgi, kas būtiski var apgrūtināt Jūsu maksājumu veikšanu.