Kredītvēsturi var sabojāt dažādi notikumi dzīvē. Iemesli tam ir regulāra maksājumu kavēšana vai vispār atteikšanās tos veikt. Kreditdevēji parasti rūpīgi izskata iespēju izsniegt šādām personām kredītu, vai vismaz ierobežo iespējas to saņemt. Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi tomēr ir iespējams daudzām personām, kurām ir slikta kredītvēsture.
Biežākie iemesli, kādēļ var sabojāt kredītvēsturi:
•darba zaudēšana
•laikus nenomaksāts telefona rēķins
•kavēti komunālie maksājumi
•paņemti vairāki ātrie kredīti

Ja ir nepieciešams kredīts ar sabojātu kredītvēsturi iespējas ir dažādas. Ja kredītvēsture ir sabojāta, bet kredītsaistības kuras tevi nomocija pagātnē nav tik ļoti milzīgas tad tev ir iespējams kredīts ar sabojātu kredītvēsturi.

Raksti mums, un mēs tev palīdzēsim rast risinājumu.

Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejams ar līdzīgiem nosacījumiem kā patēriņa kredīts.

Patēriņa kredīts tiek piešķirts iedzīvotājiem, iegādāties personiskā patēriņa priekšmetus. Par patēriņa kredītu tiek iekasēts aizdevumu procents. Visbiežāk patēriņa kredītu iedzīvotāji izmanto māju celtniecībai, dzīvokļu pirkšanai, mašīnu un citu ilgi lietojamo priekšmetu iegādei. Sakarā ar kredītkaršu ieviešanu patēriņa kredīts tiek izmantots ļoti plaši.

Ja tev pieder nekustamais īpašums, tad kredīts ar sliktu kredītvēsturi tev noteikti būs pieejams, mēs varēsim izskatīt iespēju izsniegt tev kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi tev būs pieejams arī tad ja tev pieder auto, tad mēs tev piedāvāsim kredītu pret auto ķīlu.

Slikta kredītvēsture var rasties arī tad ja tev ir liels kredītu slogs, t.i. vairāki ātrie kredīti, līzings utt. tad mēs tev piedāvājam kredītu apvienošanu. Tādējādi tu visus savus kredītu maksājumus apvienosi vienā kopējā maksājumā, ikmēneša maksājumu kopsumma būs samazinājusies, jo aizdevējs šinī gadījumā būs tikai viens un pats lielākais pluss šim kredītam ir tas ka tu samazināsi arī kredītprocentus.

Izmantojot kādu no šiem mūsu pakalpojumiem tu spēsi sakārtot savu finansiālo stāvokli.

Katram no mums kādreiz dzīvē sanācis paklupt, to saprot arī kreditori. Nebaidies, raksti mums ja tev ir sabojāta kredītvēsture. Mēs piemeklēsim tev piemērotāko kredītu.

Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi strādā ar nolūku palīdzēt cilvēkiem sakārtot savu finansiālo stāvokli, piemēram saņemot aizdevumu tev ir iespēja atdot šos parādus, kuru dēļ tev ir iestājusies slikta kredītvēsture.