ĀTRAIS KREDĪTS

Īstermiņa aizdevums jeb ātrais kredīts paredzēts jebkurai situācijai dzīvē, kad steidzami ir nepieciešama nauda, bet līdz algai ir jāgaida vēl pāris nedēļas. Tie var būt izdevīgi pirkumi, vai kārtējie maksājumi, neviens Tev neprasīs atskaitīties kādam mērķim ir nepieciešams ātrais kredīts. Tas ir pilnīgi drošs un konfidenciāls aizdevums. Pie tam, pateicoties ļoti lielajai konkurencei ātro kredītu tirgū, ātrais kredīts ir pat ļoti izdevīgs finanšu instruments, jo lielākā daļa kompāniju kuras izsniedz ātros kreditus neprasa par to komisijas maksu, tātad, atdod tik, cik aizņēmies.Piemēram, līdz algai ir palikušas divas nedēļas. Tu aizņemies 300 euro uz 30 dienām, pēc termiņa beigām, vai pat ja ir tāda iespēja atmaksāt aizdevumu ātrāk, Tev ir jāatmaksā tie paši 300euro. Šis pakalpojums ir pilnīgi bez maksas.

Ātrais kredīts ir pieejams veicot sekojošas darbības:

•Izvēlies summu un aizpildi ērto un viegli saprotamo pieteikuma formu internetā vai klientu apkalošanas centros.
•Pārskaiti 0.01€ (1 centu) Tavas identitātes noteikšanai, (Tas ir tikai Tavas drošības nolūkos).
•Saņem ātro kredītu 15. minūšu laikā, savā bankas kontā neizejot no mājām.

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām atbildi saņemsi dažu minūšu laikā.
Ātrais kredīts ir pieejams ne tikai internetā, bet arī aizsūtot īsziņu vai piezvanot kredītdevējam. Pēc tava pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas, pieteikto naudas summu saņemsi savā bankas kontā, vai arī nepieciešamības gadījumā vari pieteikties aizdevumamamun izņemt skaidru naudu Latvijas pasta nodaļās, kā arī Narvessen un Maxima veikalos.

Kāpēc ir jāizvēlas ātrais kredīts?

•Tas ir ātrs aizdevums internetā.
•Viegli saprotami nosacījumi.
•Pirmais kredīts bez maksas

Ātrais kredīts, atkarībā no pakalpojuma sniedzēja ir pieejams ar dažādiem bonusiem. Un pateicoties lielajai konkurencei, dažādas lojalitātes programmas piedāvā katrs kredītdevējs.
Piemēram:
•Bezmaksas kredits ne tikai pirmais vai otrais, bet pat pusgadu vari ņemt kredītus cik uziet, nemaksājot par tiem komisijas maksu.
•Samazinātas komisijas maksas nākošajiem aizdevumiem.
•Bezmaksas kredīta noformēšana.
•Bezmaksas konta apkalpošana.
•Aizdevumu vari arī atgriezt pirms noteiktā termiņa beigām, nemaksājot par to līgumsodu.
•Ja rodās sarežģījumi ar kredīta atmaksu, vai nevarat to atmaksāt pilnā apmērā, tad to ir iespēja pagarināt, neierobežotu reižu.

Ātrais kredīts Tev noderēs ja vēlēsies iegādātie preces, tās var būt visdažādākā tipa preces,piemēram sadzīves tehnika, elektrotehnika, audio vai video iekārtas, vai pakalpojumi, kā piemēram komunālie maksājumi, ar ātro kredītu Tu vari segt arī ikmēneša maksājumus.

Ātrais kredīts Tev var pat palīdzēt norēķināties par medicīnas pakalpojumiem, vai samaksāt par automašīnas remontu, vai pat kalpo kā pirmā iemaksa auto iegādei.

Ātro kredītu var saņemt gandrīz katrs Latvijas pilsonis, kurš ir sasniedzis atbilstošu vecumu. Ātro kredītu ir iespēja saņemt arī patērētājiem ar neoficiāliem ienākumiem vai sliktu kredītvēsturi, taču jārēķinās ir ar to, ka ja būs aktīvi piedziņas procesi, aizdevumu saņemt nebūs iespējams.

Neiesakam arī izņemt vairākus ātros kredītus vienlaicīgi, jo atšķirībā no citiem kredītu veidiem, kuriem konkrēts ikmēneša maksājums ir jāveic regulāri, tad ātrajiem kredītiem atmaksa jāveic pilnā apmērā, līdz ar to izņemot vairākus aizdevumus vienlaicīgi, Jūs varat uzkraut sev lielu maksājumu slogu.

Mūsu lapā ir apkopoti gandrīz 20 Latvijā populārākie šāda tipa aizdevumu sniedzēju.
Mēs aicinām būt atbildīgiem, apzināties nepieciešamību pēc kredīta un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu.
Ja rodās šaubas par ātrā kredīta atgriešanu, aicinām Jūs izvēlēties cita veida pakalpojumu, kuri arī ir apkopoti mūsu lapā.

Par visiem jaunumiem lasiet mūsu blogā- https://credithouse.lv/blogs/